Změna termínu školení - Feuersteinova metoda

POZOR ZMĚNA TERMÍNU ŠKOLENÍ Z DŮVODU 50% ABSENCE PŘIHLÁŠENÝCH,

PRO NEMOC !!!

Školení metoda Feuersteina FIE I (6 instrumentů)

Termín:                 26. - 30. 1. 2015 a 25. - 29. 5. 2015

Místo konání: Městská knihovna v Novém Městě nad Metují, která sídlí

v Komenského ulici v čísle popisném 30

Projekt:           Podpora profesního a osobnostního rozvoje učitelů MŠ

Kurz seznámí účastníky s teoretickými základy metody Feuersteinova instrumentálního obohacování a s praktickým využitím šesti instrumentů: Uspořádání bodů, Porovnávání, Analytické vnímání, Orientace v prostoru I, Kategorizace a Ilustrace. Celkem účastníci kurzu absolvují 80 výcvikových hodin, každý uvedený den 8 vyučovacích hodin vždy od 8.30 do 16.00 hod.

Pozvánka na školení - Feuersteinova metoda FIE I

Školení metoda Feuersteina FIE I (6 instrumentů)

Organizátor:        Mateřská škola a Základní škola speciální NONA, o.p.s.

Termín:                10. - 14. 12. 2014 a 25. - 29. 5. 2015

Místo konání: Městská knihovna v Novém Městě nad Metují, která sídlí