Novinky

Školní výlet V. třídy do Černčic

Navštívili jsme ukázkovou zahradu U Lánské cesty. Počasí nám přálo. Děti mohly pozorovat ovečky, králíky, morčata, slepice hedvábničky a indické běžce. Všem se na výletě moc líbilo.

Výlet na farmu Wenet

Výlet na farmu Wenet v Broumově byl velkým zážitkem, kde jsme si mohli pohladit a nakrmit mnoho zvířátek, jako například velblouda a lamy. Prostředí a pan majitel byl velmi příjemný, vstřícný a ochotný.

Přednáška o včelách

Zajímavé povídání o životě včel probíhalo celé dopoledne ve čtvrtek 15. června v Noně. U pana včelaře Lehockého se dopoledne na školní zahradě prostřídalo několik skupin, aby si vyslechly zajímavosti o včelách a podívaly se naukázkový úl. Nechyběla ani ochutnávka výborného medu. 

Dopravní výchova v červnu

I ve 2. pololetí jsme si dopravní výchovu jeli procvičit na dopravní hřiště do Náchoda Bělovse. Tradiční výborné zázemí a krásné počasí vytvořilo celodenní pohodu. Zvládli jsme jak teorii v učebně, tak praktické jízdy na hřišti.

U Janičky v Kounově

Na pozvání spolužačky Janičky jsme vyrazili do Kounova a měli jsme u Smolových moc hezký program. Nejdříve vycházku do ohrad za kravami, poté svačina a houpačky. Po odpočinku následovala vycházka kolem potoka se zastávkou na zmrzlinu. Výlet byl zakončen výbornou polévkou od paní Smolové a opékáním špekáčků. Moc děkujeme za prima den!

Kde nás najdete

NAPIŠTE NÁM