O škole - Projekty

Hurá do školky

V Novém Městě nad Metují funguje mateřská škola pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami, která aktuálně pojme 12 dětí. Bohužel, v celém regionu je pro tyto děti nedostatek míst, jak potvrzuje dalších 11 neuspokojených žádostí od rodičů. I když je předškolní docházka pro všechny děti povinná, děti se specifickými vzdělávacími potřebami nemohou být do naší školky přijaty z důvodu omezené kapacity.

Po zhodnocení všech možností a hledání vhodného objektu bylo rozhodnuto upravit půdní prostory nad stávající mateřskou školou. Tento prostor se jeví jako ideální pro vytvoření nové třídy. Díky projektu "Hurá do školky" se podaří navýšit kapacitu a nabídnout dalším dětem s postižením bezpečné a podnětné prostředí pro jejich předškolní vzdělávání.

Pomáhej pohybem

Schválený projekt nadace ČEZ na ozdravný pobyt pro žáky ve Francii

Šablony OP JAK

Projekt ŠABLONY OP JAK  –  INOVATIVNÍ VZDĚLÁVÁNÍ