Výstava betlémů v novoměstském Muzeu

V polovině prosince se dvě třídy z Nony vydaly do novoměstského Muzea na výstavu betlémů. Čekalo nás zde moc hezké povídání o Vánocích. Ochotná paní průvodkyně zodpověděla dotazy děti, které tentokrát nebraly konce. Děkujeme moc za krásně strávené dopoledne v adventním čase.

Poděkování manželům Zilvarovým

Děkujeme manželům Zilvarovým, kteří pro naší školu uspořádali zpívání se skupinou KLIKA a věnovali naší škole finanční prostředky z prodeje svařeného vína a od lidí, kteří chtěli přispět. Výtěžek použijeme na vybudování evakuační výtahové plošiny. Manželé Zilvarovi nám nabídli spolupráci i v dalších letech. Moc děkujeme.

Poděkování pro Dodna Party

Děkujeme společnosti Dodna Party za možnost účastnit se vánočních trhů na zámku. Finanční prostředky z prodeje předmětů použijeme na vybudování evakuační výtahové plošiny. Akce byla velmi příjemná, úžasně připravená, všichni jsme načerpali vánoční náladu.