Pohádkový les v Náchodě Bělovsi

IMG 20170927 093910 HDRKrásný slunečný den plný soutěží prožily děti z Nony na tradičním Pohádkovém lese, který každoročně pořádají studenti z Evangelické školy v Náchodě. Tentokrát jsme se všichni vydali na cestu vlakem a do Bělovse dorazili pěšky. Čekaly tam na nás postavy z klasických českých pohádek, u kterých jsme museli plnit úkoly. Za každý splněný úkol bylo razítko a za razítka v cíli odměna. Studentům děkujeme, bylo to prima.

Den dárců 2017 se blíží

Banner- Slavíme Den dárcůden darcu logo

29. listopad 2017 se stane opět po roce dnem, kdy je čas potichu i nahlas poděkovat všem dárcům, kteří podporují charitativní a prospěšné projekty tisíců neziskových organizací po celé zemi. Den dárců 2017 je dnem všech, kteří byť desetikorunou, byť jednou dárcovskou SMS podpořili některý z neziskových projektů.

Den otevřených dveří

den otevrenych dveri5-01Jste srdečně zváni na 6. celostátní den otevřených dveří soukromých škol, který se koná 9. listopadu 2017

Začalo plavání

IMG 10170914 103412 HDRS novým školním rokem byly obnoveny i lekce plavání. Děti se do bazénu velmi těšily, o čemž svědčí velká účast i úsměvy na tvářích dětí, které můžete shlédnout ve fotogalerii.

Pohybová výchova na školním hřišti

IMG 20170908 121618 HDRVyužíváme teplých dní k pohybové výchově venku. Na školním hřišti zkoušíme třeba tenis. Na Davis cup to zatím není, ale pokroky zaznamenáváme.

Jste zde: Domů