Třídy MŠ a ZŠ speciální NONA o.p.s.

školní rok 2018 - 2019

 

 

I. třída - ZŠ speciální

učitel: Bc. Horká Andrea

asistent pedagoga: Obalová Petra

asistent pedagoga: Lendelová Radka

 

Chráska Kryštof

Kutík Jan

Půlpán Matyáš

Voštera Patrik

Zhibová Emma

 

II. třída - ZŠ speciální

učitel: Mgr. Křivdová Lenka

asistent pedagoga: Lendelová Nikola

asistent pedagoga:  Bc. Štěpán Kamil, DiS.

 

Beneš Matěj

Hudek Jiří

Hrubý Tadeáš

Lagron Dominik

Mička Ondřej

Šulcová Veronika

Vašátková Hana

 

III. třída - ZŠ speciální

učitel: Mgr. Burianová Jana

asistent pedagoga: Čejpová Ivana

 

Hykyš Tomáš

Krištofová Amálie

Martinek Tomáš

Monček Mario

Skládal Tomáš

Slavíková Adéla

Výboch Jakub

 

IV. třída - ZŠ speciální

 

učitel: Bc. Pultrová Andrea

asistent pedagoga: Kratochvílová Jana

asistent pedagoga: Marafková Miluše

asistent pedagoga: Hrdinová Jana

 

Balcarová Eliška

Bernas Lukáš

Hampl Dominik

Hejzlar Josef

Moravec Lukáš

Vašátko Martin

Zachara Michal

 

V. třída - ZŠ speciální

 

učitel: Mgr. Benediktová Petra

asistent pedagoga: Klapková Petra

asistent pedagoga: Moravcová Lucie

asistent pedagoga: Zevelová Ludmila

 

Hýbl Vojtěch

Kábrtová Veronika

Koutský Filip

Kříž Tomáš

Kuncová Gabriela

Labanc Martin

Svoboda Adam

 

VI. třída - ZŠ speciální, přípravný stupeň

 

učitel: Mgr. Kuldová Lenka, DiS.

asistent pedagoga: Krištofová Jana

 

Hroch Matyáš

Ježek JIří

Kaufman Jan

Říha Kryštof

Zevel Igor

 

VII. třída - MŠ speciální

 

učitel: Bc. Benešová Kateřina, DiS., Hanicová Šárka

asistent pedagoga: Jakubcová Denisa

asistent pedagoga: Kubíková Helena

 

Beránek Vojtěch

Fiedlerová Leona

Hofman Dominik

Janovská Emma

Pajer Ondřej

Zelenka Antonín

 

 

VIII. třída - ZŠ speciální

 

 učitel: Mgr. Petanová Jana

asistent pedagoga: Pachlová Hana

 

Brož Miloš

Michalčík Jakub

Obrcián Tomáš

Říčař Dalibor

Sedláček David

Šulc Roman

 

IX. třída

 

učitel: Mgr. Holadová Jana

asistent pedagoga: Karlová Tereza

 

Kotlantová Simona

Košek Roman

Mencel Milič Antonín

Zevel Albert

 

X. třída

marketa

učitel: Bc. Zelená Markéta

asistent pedagoga: Hartmanová Jiřina

 

Beneš Jakub

Čisárová Monika

Hurdálek Kryštof

Linhart Vojtěch

Ročková Martina

Špelda Dominik

 

XI. třída

učitel: Mgr. Jandáčková Veronika, DiS.

asistent pedagoga: Martinková Petra

 

Andršová Emma

Koukolová Karolína

Kreclová Tereza

Krtička Zdeněk

Městka Michal

Novotný Matyáš

Sopjani Anna

 

Jste zde: Domů O nás Třídy