Třídy MŠ a ZŠ speciální NONA o.p.s.

školní rok 2017 - 2018

 

 

I. třída - ZŠ speciální

učitel: Mgr. Štěpová Michaela

asistent pedagoga: Obalová Petra

asistent pedagoga: Vítková Marie

 

Chráska Kryštof

Kutík Jan

Kutlák DanielKryzstof

Zhibová Emma

 

II. třída - ZŠ speciální

učitel: Mgr. Křivdová Lenka

asistent pedagoga: Černíková Pavlína

asistent pedagoga: Štěpán Kamil

 

Beneš Matěj

Hudek Jiří

Hrubý Tadeáš

Lagron Dominik

Mička Ondřej

Šulcová Veronika

Vašátková Hana

 

III. třída - ZŠ speciální

učitel: Mgr. Burianová Jana

asistent pedagoga: Čejpová Ivana

 

Hykyš Tomáš

Krištofová Amálka

Martinec Damián

Monček Mario

Skládal Tomáš

Slavíková Adéla

Výboch Jakub

 

IV. třída - ZŠ speciální

 

učitel: Mgr. Holadová Jana

asistent pedagoga: Štanclová Jana, DiS.

asistent pedagoga: Marafková Miluše

osobní asistent: Hájková Nikola

 

Balcarová Eliška

Bártl Lukáš

Hampl Dominik

Hejzlar Josef

Moravec Lukáš

Vašátko Martin

 

V. třída - ZŠ speciální

 

učitel: Mgr. Jandáčková Veronika, DiS.

asistent pedagoga: Klapková Petra

asistent pedagoga: Hrdinová Jana

asistent pedagoga: Martinková Petra

 

Bernas Pavel

Hýbl Vojtěch

Městka Michal

Přibylová Anna

Řičářová Marie

Vorlíček Jiří

Vostoupal Tomáš

 

VI. třída - ZŠ speciální, přípravný stupeň

 

učitel: Mgr. Kuldová Lenka, DiS.

asistent pedagoga: Coblová Renáta

 

Ježek Jiří

Košek Roman

Novotný Matyáš

Zevel Albert

Zevel Igor

 

VII. třída - MŠ speciální

 

učitel: Bc. Benešová Kateřina, DiS., Hanicová Šárka

asistent pedagoga: Jakubcová Denisa

asistent pedagoga: Kubíková Helena

 

Beneš Jakub

Fiedlerová Leona

Hroch Matyáš

Janovská Emma

Kuncová Gabriela

Mencel Antonín Milič

Vanda Michal

 

 

VIII. třída - ZŠ speciální

 

 učitel: Mgr. Petanová Jana

asistent pedagoga: Pachlová Hana

 

Brož Miloš

Michalčík Jakub

Obrcián Tomáš

Říčař Dalibor

Sedláček David

Šulc Roman

 

IX. třída

 

učitel: Mgr. Tláskalová Šárka

asistent pedagoga: Moravcová Lucie

 

Koutský Filip

Labanc Martin

Svoboda Adam

Zachara Michal

 

X. třída

učitel: Bc. Horká Andrea

asistent pedagoga: Bc. Zelená Markéta

 

Beneš Jakub

Čisárová Monika

Hurdálek Kryštof

Linhart Vojtěch

Špelda Dominik

 

Jste zde: Domů O nás Třídy