Novinky

Vaření při pracovní výchově

Do pracovní výchovy patří i rozvoj sebeobsluhy, příprava jednoduchých jídel nebo stolování. Žáci II. třídy využili plodiny vypěstované na školním pozemku a připravili si k pondělnímu obědu dýňovou polévku a palačinky. 

Atletika při pohybové výchově

V rámci předmětu pohybová výchova zkouší děti různé sportovní disciplíny. Mezi jinými je to i atletika. 

Výlet za děvčaty do Janských Lázní

Děvčata z II. třídy Veronika a Hanka odjela v září do Janských Lázní na rehabilitační pobyt a jejich spolužáci se rozhodli, že je navštíví. Vlakem do Trutnova, autobusem do Svobody nad Úpou, a pak už po svých. Nejdříve po rovině, ale na farmu Muchomůrka už to byl pořádný kopec. Ale všichni ho zvládli a odměnou bylo dopoledne vyplněné zábavou na hřišti, chůzí na chůdách, krmením zvířátek a opékání buřtů. Odpoledne jsme krásnou podzimní krajinou došli do Janských Lázní a vyzvedli si děvčata ve Vesně. Na kolonádě pak byla zasloužení sladká odměna. A i když předpověď počasí na den výletu nebyla moc příznivá, nakonec se vše vydařilo a výlet si všichni užili. 

Začal nový školní rok

1. září jsme zahájili nový školní rok i v Noně. Přivítali jsme x prvňáčků a doufáme, že tento rok už bude zase takový, jaký jsme znali dříve. Bez zákazů a omezení, s prezenční výukou, a se spoustou aktivit a zážitků.

Kde nás najdete

NAPIŠTE NÁM