Vysvědčení rozdáno

V Noně se rozdávalo vysvědčení za I. pololetí a slavilo se. Snaha dětí se musí ocenit! Gratulujeme všem žákům!

Konto Bariéry - děkujeme!!!

Chtěli bychom poděkovat za osobní 8místný automobil, který jsme obdrželi od nadace KONTO BARIÉRY. Automobil sloužil ve firmě Dosio, která jezdila svozy s žáky naší školy a ukončila svou činnost. Díky nadaci jsme schopni zajistit další fungování svozů. Automobil využíváme nejen na svozy žáků, ale také k přepravě žáků na terapie a výlety. MOC DĚKUJEME

Ples stacionáře

Ve čtvrtek 12. ledna proběhl v novoměstské sokolovně ples stacionáře. Žáci II. třídy se změnili k nepoznání. Šaty, kravaty, malovátka...a najednou tu byli dospělí lidé, kteří se chtějí bavit, tancovat a užívat si. Ples se vydařil a všichni tancovali a bavili se až do konce. I tombola byla. Tak už se zase těšíme na další rok.