Výlet do Třebechovic pod Orebem

Přespávání II. a IX. třídy se v letošním roce konalo s výletem do Třebechovic pod Orebem. Díky Českým drahám jsme se výborně přepravili vlakem do Třebechovic a od vlaku došli na náměstí k Muzeu betlémů. Zde nás čekala výstava všech možných betlémů, včetně toho nejznámnějšího a nejvzácnějšího betlému mistra Probošta.

Po návratu do školy už čekala příprava vánočního občerstvení na večer a vánoční besídka. A pak už hupky do peřin, tentokrát bez maminek a tatínků. Všichni to zvládli a bylo to fajn.

Vánoce v novoměstské knihovně

Krásný program pro děti z Nony připravily knihovnice z novoměstské knihovny. Vypravování o tom, jak vzniká kniha a o vánočních zvycích a tradicích poutavě vyprávěly i s praktickými ukázkami. Moc děkujeme!

Dárky z Prahy

Ježíšek naděloval v Noně!

Dobrých lidí ještě chodí na světě spousta. Díky štědrosti zaměstnanců firmy Global Payments dostaly dárečky všechny děti z Nony. A nebyly to jen tak obyčejné dárečky. Byla to opravdu splněná přání všech dětí. Každý si mohl vyslovit svoje přání a vše bylo splněno. Děkujeme zaměstnancům firmy Global Payments za radost, kterou dětem přes věnované dárečky věnovali.