Pracovní nabídka

Mateřská a Základní škola speciální NONA o.p.s. nabízí pracovní pozici "rehabilitační pracovník". Podrobnější informace na tel. 734 377 154 u ředitelky školy Mgr. Mileny Liskovské Turkové.

Den Země v Noně

Ve čtvrtek 27. dubna byl v Noně velmi pracovní den. Celá škola se sešla na školní zahradě a zapojila se do úprav školního pozemku. Plelo se, hrabalo, přehazovalo, stříhalo a kolem poledne byla zahrada k nepoznání. Všem, kteří se zapojili, patří velká pochvala!

Den se sociální rehabilitací

Ve čtvrtek 20. dubna se II. třída vypravila na návštěvu do stacionáře na Den se sociální rehabilitací. S klienty stacionáře si žáci II. třídy upekli bábovku a připravili jednohubky. Navzájem se obohatili o recepty a moc si dopoledne společně užili. Na závěr si ze zhotoveného občerstvení uspořádali hostinu a zazpívali si s panem vychovatelem Romanem pár písniček.