Ukázková zahrada v Černčicích

Hned po Velikonocích se II. a IX. třída vypravila do Černčic k paní Markétě do její krásné zahrady, která pro nás vždy znamená velmi povedený dopolední program. Tentokrát jsme se podívali, jak se spřádá vlna na kolovrátku a děti si vyrobily bambulkové ovečky. A i když venku nebylo úplně příznivé počasí, stihli jsme nakrmit ovečky a prohlédnout si nová jehňátka, která přišla na svět.

Divadlo "O pejskovi a kočičce"

Na začátku dubna navštívila celá škola divadlo Michaely Novozámské, která dětem se svým kolegou zahrála tři Čapkovy pohádky "O pejskovi a kočičce". Hudební divadlo paní Novozámské je vždy zárukou milého a povedeného představení, které zapojí děti do zpěvu a rytmizace.

Velikonoční výstava aneb svátky jara

Na konci března se v kině konala velikonoční výstava, na kterou se vypravily všechny třídy z Nony. Děti si prohlédly tradiční velikonoční výzdobu a drobné kapesné využily k nákupu dárků pro sebe nebo své rodiče.