Novinky

Vánoční ZOO

Na začátku prosince se celá škola vydala na výlet do ZOO. Díky firmě Bezedos se žáci Nony přepravili do Dvora Králové nad Labem autobusem Karosa a mohli tak celé dopoledne strávit v zoologické zahradě. Všechny třídy splnily úkol, který byl pro vstup do vánoční ZOO, a to ozdobit stromek ozdobou z přírodnin se zvířecí tématikou. 

Mikuláš v Noně

Opět po roce navštívil Nonu Mikuláš, anděl a dva čerti. Mikuláš četl z nebeské knihy pochvaly, čerti naopak z pekelné knihy hříchy. A anděl naděloval. Naštěstí dobro jako vždy zvítězilo nad zlem a všichni žáci ze školy i školky zůstali ve škole a topit v pekle pod kotlem si musí čerti sami. 

Vánoční kapřík

Tradiční oblíbené plavecké závody Vánoční kapřík v Trutnově se již několik let nekonají, a tak se v Noně konaly interní plavecké závody. Borci a borkyně do závodu vydali všechny své síly a byl z toho opravdu krásný závod. V kategorii chlapců vyhrál Jirka Hudek a mezi děvčaty byla nejlepší Karolína Koukolová.

Výstava betlémů v novoměstském Muzeu

V polovině prosince se dvě třídy z Nony vydaly do novoměstského Muzea na výstavu betlémů. Čekalo nás zde moc hezké povídání o Vánocích. Ochotná paní průvodkyně zodpověděla dotazy děti, které tentokrát nebraly konce. Děkujeme moc za krásně strávené dopoledne v adventním čase.

Poděkování manželům Zilvarovým

Děkujeme manželům Zilvarovým, kteří pro naší školu uspořádali zpívání se skupinou KLIKA a věnovali naší škole finanční prostředky z prodeje svařeného vína a od lidí, kteří chtěli přispět. Výtěžek použijeme na vybudování evakuační výtahové plošiny. Manželé Zilvarovi nám nabídli spolupráci i v dalších letech. Moc děkujeme.

Kde nás najdete

NAPIŠTE NÁM