Novoměstský festival smíchu

V rámci Festivalu komedie se žáci II., III., IX. třídy vydali do kina v Novém Městě nad Metují.

Na programu byla pohádka Největší dar. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé do života bohům? Zvítězí Morena, bohyně zimy, která na zemi přinese věčný led a mráz, nebo ji přemohou bohyně jara, léta a podzimu? Tak jako to v pohádkách bývá, nakonec vše dobře dopadne a život se zase dostane do rovnováhy.

Školní výlet V. třídy do Černčic

Navštívili jsme ukázkovou zahradu U Lánské cesty. Počasí nám přálo. Děti mohly pozorovat ovečky, králíky, morčata, slepice hedvábničky a indické běžce. Všem se na výletě moc líbilo.

Výlet na farmu Wenet

Výlet na farmu Wenet v Broumově byl velkým zážitkem, kde jsme si mohli pohladit a nakrmit mnoho zvířátek, jako například velblouda a lamy. Prostředí a pan majitel byl velmi příjemný, vstřícný a ochotný.