Vánoční canisterapie

Každé úterý dochází do školy paní Máša se svým pejskem Sandé. Dle rozvrhu pracuje v jednotlivých třídách a provádí canisterapii. Jedná se o činnosti zklidňující, ale i aktivizační. A protože v tento den chodil školou Mikuláš, dostal na fotku čapku i Sandé.

Mikuláši, přijď dnes k nám

"Mikuláši, přijď dnes k nám, písničku ti zazpívám, přines prosím trochu dobrot, můžeš je dát třeba do bot, dáváš dárky pro radost, pro každého máš jich dost."

Mikuláš s čertem a andělem přišli do školy v úterý 5. prosince a přinesli opravdu bohatou nadílku. Čertův pytel zůstal prázdný, což znamená, že ve škole jsou samé hodné děti.

Plavecké závody

Již 2. ročník interních plaveckých závodů proběhl na závěr podzimní výukové části v novoměstském bazéně. Závodilo se nejenom v plaveckých dovednostech, ale prověřovala se schopnost plavat pod vodou, lovit, předvést hvězdici či hříbek. Odměnou bylo mokré vysvědčení, které si ale děti musely samy vylovit.