Barevná tma v Dobrušce

Charitativní večer Barevná tma se konal v dobrušském kině poslední listopadový den. Škola Nona dostala opět pozvání k vystoupení, a tak se tradičního večera zúčastnili žáci II. a IX. třídy. kteří vystoupili se "svou" Afrikou - hudebním vystoupením s prvky muzikoterapie. Plné kino je odměnilo dlouhým potleskem.

Vánoční trhy v kině

V rámci pracovní výchovy a školní družiny se již celý podzim škola připravovala na Vánoční trhy, které Městský klub každoročně pořádá v kině. Výtěžek z této akce slouží na potřebné pomůcky či jako příspěvek na výlety nebo exkurze. Školu velmi podporují i rodiče, kteří přispívají nejrůznějším způsobem, ať již nákupem, výrobky z vlastní tvorby či doneseným materiálem. Děkujeme!

Martinská čajovna

Čajovna, která otevírá svoje dveře jen jedenkrát v roce, to je Martinská čajovna v Noně, kterou organizují sami žáci II. třídy. S pomocí celé školy se den předem upečou  Martinské rohlíčky - letos s desetidruhovou náplní a samotný den je již opravdu na organizaci "druháků". A je to dřina! Obsloužit postupně celou školu dá velkou práci, ale opět to zvládli - naši číšníci z Nony!