II. a IX. třída opět v Černčicích

Po dvou měsících se obě třídy vypravily znovu do Černčic, aby žáci dokončili, co započali v září. Tentokrát se již z vyčištěné vlny od oveček vyrábělo. Děti plstily speciální jehlou různé výrobky a povedly se velmi krásné dárečky. Před odjezdem se ještě stihlo krmení zvířátek dobrotami, které děti dovezly i díky rodičům. Děkujeme!

Martinská čajovna

Jediná čajovna, která otevírá dveře jen jedenkrát do roka, je Martinská čajovna v Noně. A letos zase, stejně jako v jiných letech, pozvali číšníci a číšnice z II. třídy celou školu do čajovny. Ve čtvrtek 10. listopadu pekla celá škola Martinské rohlíčky, každá třída s jinou náplní. A v pátek 11. listopadu, přesně na den sv. Martina, si všichni pochutnali nejenom na rohlíčcích, ale zároveň i na dobrém bylinkovém čaji. Tak zase za rok!

Na dopravním hřišti v Náchodě Bělovsi

V úterý 8. listopadu se pět tříd z Nony vypravilo na nově zrekonstruované dopravní hřiště v Náchodě Bělovsi. Na programu po celé dopoledne byla dopravní výchova. Teoretická část se konala v nové učebně, praktická část probíhala na kolech, tříkolkách a koloběžkách na hřišti. Vše se povedlo na výbornou a povedenou akci umocnilo nádherné, na listopad velmi nadstandartní počasí.