Znovu v ukázkové přírodní zahradě

V Černčicích v ukázkové zahradě U Lánské cesty se nám moc líbí, a tak jsme vyrazili opět. Tentokrát nás čekala příprava krmení pro zvířátka a povídání o jedlých planých bylinkách i s ukázkami a ochutnávkami. Bylo nám tu moc hezky a doufáme, že do konce školního roku ještě jednu návštěvu zvládneme.

Chlapecká koleda

Tentokrát se role obrátily a kluci koledovali holky. Než obešli celou školu, měli pytlíčky plné sladkostí. Veselé Velikonoce všem!

Dívčí koleda

V pátek 1. dubna by se zdálo, že je to aprílový žertík. Ale kdepak. Opravdu měla děvčata ve škole svou koledu. A tak se kluci báli o svoje pozadí. Nutno ale podotknout, že se hoši tento rok vytáhli a měli pro děvčata připravenou bohatou odměnu. Tak za 14 dní to bude naopak!