Zakletá jeskyně

V rámci Novoměstského festivalu komedie jsme navštívili v kině 70 novou pohádku Začarovaná jeskyně. Byla trochu tajemná a strašidelná, ale jako v každé pohádce zvítězilo dobro nad zlem.

Práce s vlnou v Černčicích

V novém školním roce se II. a IX. třída vypravila opět do Černčic do Přírodní ukázkové zahrady "U Lánské cesty". Tentokrát pro nás bylo připravené povídání o vlně a jejím zpracování. A opět, jako vždy, to byl velmi povedený program. kdy se děti díky praktickým ukázkám dozvěděly mnoho nového. Kromě toho stihly, jako obvykle, nakrmit a postarat se o zvířata. Díky rodičům, dovezly zvířátkům spoustu dobrot.

Výlet III. třídy

III. třída se letos vypravila na školní výlet do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Krásný slunečný den přinesl zážitky nejen z pozorování exotických zvířat, ale z vyřádění na lanových překážkách dětského hřiště. Nemohla chybět výborná zmrzlina na závěr výletu. Většina dětí ještě ráda zůstala na tradiční přespávání ve škole.